Loading...

CFMOTO UTV Štvorkolky

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

View :
 • CFMOTO UTV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator UTV1000 XL

  19 579 19 787 

  VERZIA: T1b

  Vstupenka do PRACOVNÍHO ráje

  UTV1000 XL je připraven na všechno! Dokáže více uvézt, více táhnout a více pracovat. Šestimístné UTV rozšiřuje nejen pracovní, ale i hobby rádius využití. Mimořádně silná konstrukce, nese kabinu pro plnohodnotný, a především bezpečný převoz až šesti lidí. Motor je laděn tak, aby v každém pásmu otáček dodával zřetelný výkon přes speciálně naladěnou CVT převodovku. Stroj nabízí plynulé zrychlení a maximální trakci. Podvozek je technicky dimenzován na vysoké nároky uživatele s maximálním komfortem a tím i bezpečností pro celou posádku. Ve své třídě je doslova unikátem po všech stránkách.

 • CFMOTO UTV Štvorkolky

  CFMOTO Gladiator UTV1000

  17 499 17 707 

  VERZIA: T1b

  Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

  Načo robiť kompromisy? Pracovná štvorkolka od spoločnosti CF MOTO, Gladiator UTV1000 EPS, je tu a s týmto novým profesionálnym pracovným Gladiátorom z kategórie UTV vás už nič nezastaví! Úplne nový, silný, profi pracovný robotník s moderným dizajnom rakúskeho štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce a zábavy. Nová štvorkolka CF MOTO Gladiator UTV1000 EPS prináša do kategórie UTV nekompromisný výkon až 85 HP (max offroad), plnú homologizáciu pre 3 pasažierov, predný a v tejto kategórii aj nadštandardne dodávaný, špičkový, americký, zadný, samosvorný diferenciál Eaton a homologizované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový Gladiator dokazuje aj svojimi majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

 • AKCIE

  CFMOTO Gladiator UTV625

  12 079 12 287 

  VERZIA: T1b

  Úplne nový CFMOTO Gladiator UTV625 prichádza v rámci kompletnej revitalizácie CFMOTO segmentu UTV. Nová generácia tohto radu, kde nový smer už nedávno nekompromisne nastolil model Gladiator UTV1000 V-Twin EPS. Nový Gladiator UTV625 má vo svojej triede jednovalcových UTV všetky predpoklady stať sa bestsellerom. Je väčšia, širšia, vyššia, priestrannejšia, silnejšia, odolnejšia, výkonnejšia, kompaktnejšia, s lepšou ovládateľnosťou as viacerými príslušenstvom. Oproti predchádzajúcim generáciám nezostal doslova kameň na kameni, pričom vývojovo-technický tím CFMOTO mal jedinú úlohu: vytvoriť stroj, ktorý bude doslova rozmaznávať svojho majiteľa bez žiadnych neznepokojujúcich pocitov. Ťažká úloha, ale splnená!!!

Používame cookies, aby sme zlepšili vaše prostredie na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s naším používaním súborov cookie.
Product added!
The product is already in the wishlist!

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart